Ziņas » Jaunumi
DNS analīzes beidzot atklāj ASV Goldensteitas maniaka identitāti
TVNET, Šodien 11:07
Kalifornijas policija aizturējusi 72 gadus veco bijušo policistu Džozefu Džeimsu Deandželo. Balstoties uz jauniem DNS pierādījumiem, tiek uzskatīts, ka viņš 70. un 80. gados pastrādāja virkni slepkavību, izvarošanu un aplaupīšanu, vēsta raidorganizācija BBC.
Lasīt vēl...

Rīgas lidostā aizturēta meklēšanā izsludināta Latvijas pilsone
TVNET, Šodien 11:01
Lidostas «Rīga» robežkontroles punktā konstatēta viena no Austrummidlendas ieceļojoša Latvijas pilsone, kura atrodas policijas meklēšanā, TVNET uzzināja Valsts robežsardzē.
Lasīt vēl...

Vērtēs jauna regulējuma ieviešanu personas pamattiesību uz privāto dzīvi aizsardzībai
TVNET, Šodien 09:53
Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādāto likumprojektu «Tiesībaizsardzības nolūkos apstrādājamo personas datu likumprojekts», ar kuru paredzēts aizsargāt personas pamattiesības uz privāto dzīvi.
Lasīt vēl...

Skatīs likumprojektu par nekustamo īpašumu atsavināšanu robežas joslas ierīkošanai ar Krieviju
TVNET, Šodien 09:34
Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās likumprojektu, kas paredz atsavināt vairākus nekustamos īpašumus, lai valsts tur varētu ierīkot robežas joslu ar Krieviju.
Lasīt vēl...

Armēnijas opozīcija plāno jaunus protestus
TVNET, Šodien 09:24
Armēnijas opozīcija ceturtdien plāno jaunus protestus pret valdošo Republikāņu partiju, pieprasot partijas atteikšanos no varas pēc premjerministra Serža Sargsjana atkāpšanās.
Lasīt vēl...

Skolēnu autobusa un vilciena sadursmē Indijā gājuši bojā vismaz 13 bērni
TVNET, Šodien 08:51
Skolēnu autobusa un vilciena sadursmē Indijā ceturtdien gājuši bojā vismaz 13 bērni un pieci kritiski ievainoti, paziņojušas amatpersonas. Negadījums noticis dzelzceļa pārbrauktuvē Utarpradešas štatā. Visi cietušie un bojāgājušie bērni ir jaunāki par desmit gadiem.
Lasīt vēl...

Ukrainā piemin Černobiļas katastrofas upurus
TVNET, Šodien 08:22
Naktī uz ceturtdienu Ukrainas pilsētā Slavutičā notika Černobiļas katastrofas upuru piemiņas pasākums, vēsta aģentūra «Reuters». Pēc katastrofas apmēram 50 kilometru attālumā no Černobiļas kodolreaktora tika izbūvēta Slavutičas pilsēta, kurā izmitināja atomreaktoru apkalpojošo personālu.
Lasīt vēl...

Ārstu biedrība: Reto slimību jomā Eiropai būtu jāapvienojas
TVNET, Šodien 07:58
Visas retās slimības būtu jāskata Eiropas kontekstā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «Rīta panorāma» sacīja Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis.
Lasīt vēl...

Policija pieļauj, ka Indijā mirusī Līga varētu būt nožņaugta
TVNET, Šodien 07:56
Indijas policija izskata jaunu versiju par Keralas štatā pazudušās latvietes Līgas Skromanes nāvi. Policija trešdien sacīja, ka autopsiju veikušie mediķi pieļauj, ka Līga tikusi nožņaugta, raksta portāls «Times of India».
Lasīt vēl...

Aizdegoties naftas urbumam, Indonēzijā gājis bojā 21 cilvēks
TVNET, Šodien 07:30
Aizdegoties naftas urbumam, Indonēzijā gājis bojā 21 cilvēks un 38 guvuši nopietnus apdegumus, ceturtdien paziņojušas amatpersonas.
Lasīt vēl...

Šodien Rīgā
  • °C

    Vējš: m/s
» Latvijā   » Eiropā